grafika _strony www _grafika reklamowa architektura _projektowanie wnętrz _projektowanie elewacji _doradztwo projektowe _wizualizacje 3d design _renowacja mebli _projektowanie elementów wyposażenia

_strony www

Pierwsze wrażenie jest ważne- grafika musi przykuć uwagę Twojego klienta, ale musi też być czytelna i zrozumiała- klient musi swobodnie poruszać się po niej i bez problemu znaleźć wszystkie informacje. Oznacza to że na równorzędnym ( a w zasadzie ważniejszym) miejscu jest funkcjonalność strony. Strona musi być również dostępna dla wszystkich- coraz więcej osób boryka się z wadami wzroku dlatego kolorystyka powinna być ukojeniem dla oka i powinna mieć możliwość powiększenia (po wciśnięciu "ctrl" + "+").
Ponadto powinna działać poprawnie w różnych przeglądarkach i na różnym sprzęcie.

Z tych oraz paru innych powodów nie tworzymy naszych stron we Flash. Nie oznacza to jednak, że strona musi być nudna. Oczywiście tworzymy elementy dynamiczne, jednak z wykorzystaniem technologii JavaScript.

A jeśli stawiasz na własną wygodę stworzymy dla Ciebie stronę wyposażoną w System Zarządzania Treścią (CMS), której treści możesz edytować własnoręcznie.
FacebookTab